Учора увечері російські війська здійснили масовану атаку дронами по Чернігівщині. У Чернігові поранень зазнали троє людей, пошкоджено медичний та освітній заклади, житлові будинки й автомобіль. Ворог також атакував Корюківську, Семенівську, Ріпкинську та Городнянську громади, а також завдав ударів по енергетичній інфраструктурі області.
Російські війська продовжують масований терор Чернігівщини. За інформацією начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслава Чауса, протягом минулої доби ворог завдав серії ударів безпілотниками по обласному центру та низці громад області.
У Чернігові внаслідок вечірньої атаки постраждали троє людей. До лікарні з уламковими пораненнями госпіталізували 48-річну жінку та 72-річного чоловіка. Ще один чоловік також зазнав травм, однак від госпіталізації відмовився.
Через російську атаку в обласному центрі пошкоджені медичний та освітній заклади, приватні житлові будинки, а також легковий автомобіль.
Під ворожим вогнем опинилися й інші громади Чернігівщини.
У селі Корюківської громади внаслідок удару FPV-дрона пошкоджено приватний житловий будинок.
Увечері FPV-дрони атакували автозаправну станцію в Семенівці.
У Ріпкинській громаді росіяни завдали удару безпілотником типу «Герань» по автозаправній станції.
У Городні внаслідок атаки «Геранями» загорівся житловий будинок.
У нічний час ворог також атакував одне з підприємств у Корюківці.
Окрім цього, протягом доби російські війська продовжували завдавати ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури Чернігівської області.
Російська армія систематично атакує цивільну інфраструктуру та мирне населення прикордонних громад Чернігівщини. Влада закликає жителів не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватися правил безпеки.


